Madencilik Türkiye     Madencilik ve Yer Bilimleri Dergisi Abone Giriş         ARŞİV  ANASAYFA  ENGLISH
Mining Tukey Tünel Teknolojisi MT Bilimsel MT Rehber MT Etkinlik MT Mağaza MT Bülten

Demir Export’un Teknik Yönetim Kadrosu Artık Daha da Güçlü
09-09-2014
 
Bu Bir  Haberidir

Madencilik sektörünün öncü şirketlerinden Demir Export AŞ, ulusal ve uluslararası büyüme hedefleri doğrultusunda, 1 Eylül 2014 tarihi itibariyle teknik yönetim kadrosunu “Üretim Direktörlüğü” ve “Proje ve İş Geliştirme Direktörlüğü” olarak ikiye ayırdı.

Konu ile ilgili olarak Madencilik Türkiye dergisine bilgi veren şirket yetkilileri, “Proje ve İş Geliştirme Direktörü” pozisyonuna, geçmişte Kuzey Biga Madencilik, Dedeman Madencilik ve Çayeli Bakır İşletmeleri gibi büyük ve uluslararası pek çok şirkette üretim, proje geliştirme ve yönetim kademelerinde görev yapmış olan ve Şubat ayından bu yana Demir Export’ta İşletmeler Müdürü görevini başarıyla yürüten Dr. Bahadır Aksanı'nın atandığı bildirdi.

Edinilen bilgiye göre daha önce BTC Pipeline Co, BP ve Ciner Grup’ta çeşitli üretim ve yönetim görevlerinde bulunan ve son olarak Park Elektrik Üretim Madencilik şirketinde Genel Müdür olarak çalışmakta olan Ramazan Yön ise “Üretim Direktörü” olarak Demir Export ailesine katıldı.

Yeni yapılanmasıyla daha dinamik ve atak bir yatırım stratejisini devam ettireceğini söyleyen Demir Export AŞ Genel Müdürü Savaş Şahin, şirketin önümüzdeki yıllarda yurtiçi ve yurtdışında baz ve değerli metaller ile yurt içinde demir cevheri ve kömür üretimi alanlarında yeni projeler geliştirerek büyümesine devam edeceğini ifade etti.

 

"Bu haber bir Madencilik Türkiye Dergisi haberidir. Her Hakkı Saklıdır. İzinsiz olarak kopyalanması suçtur ve yasaktır. Kaynak gösterilmeden kullanılması durumunda yasal işlem başlatılacaktır!

Kaynak gösterirken "Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi'nden alınmıştır" ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir."

Anahtar Kelimeler : Ramazan Yön,  Bahadır Aksanı,  Savaş Şahin,  Ciner,  Demir Export  
 
 
 
 
Benzer Haberler
Madenköy Bakır Madeninde Üretime Ara Verildi
Ciner Grup’a bağlı Park Elektrik AŞ yönetim kurulu tarafından alınan kararla Siirt’te bulunan Madenköy bakır madeninde 19.08.2016 tarihinden itibaren üretime 60 gün ara verileceği duyuruldu. 2006 yılından beri…
Demir Export Bakırtepe Projesi’nde İlk Altın Üretildi
2006 yılında Demir Export AŞ tarafından Maden İşleri Genel Müdürlüğünden ihale yolu ile elde edilen Bakırtepe Altın Madeni sahasında yürütülen çalışmalar sonucunda ilk altın döküldü.…
Demir Export, Pınargözü Civarındaki Susuzluk Sorununa Çözüm Arayışına Ortak Oluyor
Sivas’ın Kangal ilçesine bağlı Pınargözü köyü ve mezralarının şebeke suyunda tespit edilen yüksek arsenik değerleri sebebiyle köyün bir süredir susuzluk tehlikesiyle karşı karşıya olduğu…
Orhan Yılmaz: Sivrihisar’da Yılda 1 Milyar USD Kar Elde Edeceğiz
Mimar ve Mühendisler Grubu (MMG) Ankara Şubesi tarafından gerçekleştirilen Mart ayı kahvaltılı toplantısı, 25 Mart Pazar günü Ankara'da gerçekleştirildi. Toplantının konukları; MİGEM Genel Müdürü…
Eynez İhalesini Demir Export & Fernas İnşaat Ortaklığı Kazandı

Türkiye Kömür İşletmeleri Kurumu (TKİ), Ege Linyitleri İşletmesi Müessese Müdürlüğüne ait, “Eynez - Doğu Yer Altı Sahalarında 18 yıl süre ile toplam 36.500.000…

 
Madencilik Türkiye Dergisi Sayıları
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
15
16
17
18
19
20
21
22
23
24
25
26
27
28
29
30
31
32
33
34
35
36
37
38
39
40
41
42
43
44
45
46
47
48
49
50
51
52
53
54
55
56
57
58
59
60
61
62
63
64
65
66
67
68
Görüntülemek istediğiniz sayının üzerine çift tıklayınız
facebooktwitterfacebooklinkedin
E-posta listemize kayıt olun
E-Posta : *
Ad : *
Soyad : *
Firma : *
 
Kayıtlarımızda daimi olarak kalabilmeniz için firma bilgilerinizi doğru girmeniz önemlidir.
minerva besson
 


Mayeb
Madencilik Türkiye Dergisi ve www.madencilik-turkiye.com web sitesinde yayınlanan tüm haber ve makalelerin yayın hakları, yayıncı kuruluş MAYEB Madencilik ve Yer Bilimleri Basım Yayın Dağıtım Ltd. Şti.'ye aittir. Haber ve makaleler MAYEB'ten yazılı izin alınmak suretiyle, kaynak gösterilerek kullanılabilir. Yazıların izin alınmaksızın diğer basılı ve dijital yayın organları tarafından yayınlanması halinde, bu yayın organları hakkında, uyarı yapılmaksızın yasal işlem başlatılacaktır.

Basılı medyada kaynak gösterimi yazının sonunda "Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi'nden alınmıştır" şeklinde olmalıdır. Dijital medyada ise "Bu haber/makale Madencilik Türkiye Dergisi'nden alınmıştır" ibaresi ile birlikte haberin linki verilmeli, link de web sitemize yönlendirilmelidir.